Zło jest zaraźliwe (3)

Zło jest zaraźliwe (3)

6.4/10

(Arctic Circle)

serial kryminalny Finlandia/Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:Iina Kuustonen, Maximilian Brückner, Pihla Viitala, Anna Ackerman
Reżyseria:Hannu Salonen
W skrócie:Na posterunku Nina jest na celowniku Raunoli. Mężczyzna postanawia się jednak wycofać. Prosi funkcjonariuszy o ochronę. Ma zostać objęty opieką psychiatryczną i przewieziony na południe Finlandii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Skuta lodem Laponia. Finka Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) jest samotną matką, która mieszka w rodzinnym Ivalo i zarabia na życie, pracując jako policjantka. Pewnego dnia, przeszukując starą opuszczoną chatkę, znajduje półżywą kobietę trudniącą się prostytucją. Badania jej krwi jednoznacznie wskazują na to, że jest zarażona śmiertelnym wirusem. Aby pomóc policjantce w śledztwie, dołącza do niej niemiecki wirusolog Thomas Lorenz (Maximilian Brückner). Rozszyfrowanie tej zagadki będzie jednak wiązało się ze złamaniem prawa.

W tym odcinku

Na posterunku Nina jest na celowniku Raunoli. Mężczyzna postanawia się jednak wycofać, poddając się policji, prosi funkcjonariuszy o ochronę. Nina nakłania go do złożenia zeznać, zapewniając, że zostanie objęty opieką psychiatryczną i bezpiecznie przewieziony na południe Finlandii. Raunola przyznaje, że jest sprawcą zabójstwa Reidera i dwóch prostytutek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także