Zgłoś remont (2)

Zgłoś remont (2)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof Miruć odwiedza zieloną dzielnicę. Tam w przedwojennym domu mieszkają Marta, Dmitrij oraz ich dwie córki. Rodzina zajmuje parter budynku, który nie był odnawiany od wielu lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 25 lutego
dziś
14:00 TVN

Opis

Remont mieszkania to ogromne wyzwanie. Począwszy od zaplanowania wydatków, przez wyposażenie we wszystko, co niezbędne do metamorfozy, po znalezienie ekipy remontowej. Lista zakupów z czasem zaczyna się bowiem piętrzyć, projekt wnętrza dynamicznie się zmienia, a ogrom pracy przerasta. Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat designu, przybywa na pomoc tym, którzy czują potrzebę zmiany swojego mieszkania.To specjalista, który wie, jak nadawać pomieszczeniom drugie życie. Dbałość o detale i funkcjonalność, to jego znaki rozpoznawcze. Podejmie każde remontowe wyzwanie i zamienia w perełkę przestrzeń, która trafi w jego ręce. Wystarczy, że bohaterowie wskażą mu pomieszczenie, które chcą odnowić, podadzą budżet, jakim dysponują i zdradzą o jakiej zmianie marzą. Wyjątkowy efekt gwarantowany, a wszystko zaledwie w ciągu kilku dni.

Krzysztof Miruć odwiedza piękną, zieloną dzielnicę. Tam w przedwojennym domu mieszkają Marta, Dmitrij oraz ich dwie córki - Julianna i Marysia. Rodzina zajmuje parter budynku, który nie był odnawiany od wielu lat. Bohaterowie odcinka proszą prowadzącego o pomoc w remoncie kuchni i łazienki. Prowadzenie prac w tak starym budynku to spore wyzwanie, ale też przygoda. Architekt próbuje spełnić oczekiwania Marty, która ceni sobie praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Jednocześnie chce utrzymać wyjątkowy, rustykalny styl mieszkania.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także