Zawsze warto (11)

Zawsze warto (11)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Jacek Knap
Reżyseria:Marta Karwowska, Michał Rogalski, Anna Jadowska
W skrócie:Przed rozprawą rozwodową Łukasz błaga Dorotę, by wróciła do domu. Nie wie, że kochanka odwiedziła jego żonę w banku. Marta zgadza się na propozycję Marka. Jej romans z Jerzym Zajdlem kwitnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzy kompletnie różne kobiety łączy jeden wieczór, którego dramatyczny finał staje się początkiem wspólnej historii. Marta (Weronika Rosati) jest kobietą sukcesu. Robi karierę jako prawniczka i właśnie wprowadza się do pięknego domu, który kupiła wspólnie z mężem. Dorota (Katarzyna Zielińska), oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie za granicą, podejmuje pracę w banku. Nie wie, w jaki sposób powiedzieć o tym partnerowi. Mężczyzna jest przekonany, że żona oddaje się prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi. Ada (Julia Wieniawa) to dziewczyna z mroczną przeszłością, która radzi sobie z przeciwnościami losu w nie do końca legalny sposób. Podszywając się pod sprzedawczynię z butiku, próbuje oszukać nieznajomego mężczyznę. Ten jednak demaskuje ją i postanawia oddać w ręce policji. Mężczyzną tym jest Marek (Jacek Knap), mąż Marty.

W tym odcinku

Przed rozprawą rozwodową Łukasz błaga Dorotę, by wróciła do domu. Obiecuje, że się zmieni. Mężczyzna nie wie, że jego kochanka Patrycja odwiedziła Dorotę w banku. Marta zgadza się na propozycję Marka i decyduje dzielić z nim swoją nową kancelarię. Chociaż nie czuje się najlepiej, po raz pierwszy od dawna może uważać się za szczęśliwą. Jej romans z Jerzym Zajdlem kwitnie. Ada również odnosi wrażenie, że jej życie zmieniło się na lepsze. Pełna optymizmu spotyka się w nowej pracy z Marcinem. Okazuje się, że stróż prawa zna jej sekret.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także