Zawodowi handlarze (8/12)

Zawodowi handlarze (8/12)

program rozrywkowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Tym razem Robert i 'Wąski' obejrzą w Japonii Mercedesa C63 AMG. Robert zaproponuje japońskim dealerom wymianę auta na wyjątkową kolekcję trzydziestoletnich, ale nigdy nieużywanych Mazd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami cyklu są pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi. Codziennie przewija się tłum klientów, a każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Widzowie poznają m.in. Bartka z Grodziska Mazowieckiego - właściciela jednoosobowej firmy sprowadzającej na zamówienie samochody z Niemiec i Holandii. Twórcy programu odwiedzą z nim firmy handlujące samochodami za naszą zachodnią granicą. Pokażą, jak przebiega proces poszukiwania samochodów, kwestie transportu oraz negocjacje z klientem. Sprawdzą też, jak w branży radzą sobie Robert i "Wąski" z firmy z Pruszkowa, którzy na co dzień handlują youngtimerami sprowadzonymi głównie z Japonii i Szwajcarii.

Robert i "Wąski" obejrzą w Japonii Mercedesa C63 AMG. Robert zaproponuje japońskim dealerom wymianę auta na wyjątkową kolekcję trzydziestoletnich, ale nigdy nieużywanych Mazd. W łódzkim komisie Jacek spróbuje sprzedać auto przygotowane do offroadu - blokady dyfrów i podniesione zawieszenie muszą zdać egzamin podczas jazdy próbnej: przeprawy przez okoliczną rzekę.

Zobacz także