Zawód: Amerykanin (1/13)

Zawód: Amerykanin (1/13)

(The Americans: Pilot)

serial sensacyjny USA 2013   od 16 lat
Występują:Keri Russell, Matthew Rhys, Holly Taylor, Keidrich Sellati
Reżyseria:Gavin O'Connor
W skrócie:Czasy prezydentury Reagana. W Waszyngtonie mieszkają Philip i Elizabeth Jenningsowie z dziećmi, zwyczajna amerykańska rodzina.. W rzeczywistości są agentami KGB do infiltrowania rządu USA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czasy prezydentury Ronalda Reagana. Na przedmieściach Waszyngtonu mieszkają Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth (Keri Russell) Jenningsowie. Para pracuje w biurze podróży i wychowuje dwoje dzieci, Paige i Henry'ego. Ta pozornie zwyczajna amerykańska rodzina to w rzeczywistości agenci KGB, mający za zadanie infiltrowanie rządu USA.

W tym odcinku

Czasy prezydentury Ronalda Reagana. Na przedmieściach Waszyngtonu mieszkają Philip i Elizabeth Jenningsowie. Para pracuje w biurze podróży i wychowuje dwoje dzieci, Paige i Henry'ego. Ta pozornie zwyczajna amerykańska rodzina to w rzeczywistości agenci KGB, mający za zadanie infiltrowanie rządu USA. Zaaranżowany związek pary z czasem zaczyna wykraczać poza zobowiązania zawodowe. Plany szpiegów może pokrzyżować agent FBI Stan Beetman, który niedawno zamieszkał w sąsiedztwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)