Zarobić na gratach (14)

Zarobić na gratach (14)

(Hoarder SOS)

program rozrywkowy   od 7 lat
W skrócie:Curtis Dowling ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w handlu antykami. Razem z Marianne Cammack i Joanną Riley pomoże nałogowym zbieraczom pozbyć się z domu zbędnych sprzętów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Curtis Dowling ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w handlu antykami. Potrafi odróżnić podróbkę od oryginału i określić, ile wynosi wartość każdego przedmiotu. Razem z Marianne Cammack i Joanną Riley pomoże nałogowym zbieraczom pozbyć się z domu zbędnych sprzętów. Dzięki nim właściciele nie tylko odzyskają swoje mieszkania, ale też może trochę zarobią.

Curtis Dowling ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w handlu antykami. Potrafi odróżnić podróbkę od oryginału i określić, ile wynosi wartość każdego przedmiotu. Razem z Marianne Cammack i Joanną Riley pomoże nałogowym zbieraczom pozbyć się z domu zbędnych sprzętów. Dzięki nim właściciele nie tylko odzyskają swoje mieszkania, ale też może trochę zarobią. W tym odcinku prowadzący poznają stewardesę, w której domu zalegają pamiątki z odległych krajów.