Zamieszkać w dziczy: Trudny klient (7)

(Building Wild: License to Mill)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Energiczny i sprytny drwal pojawia się z długą listą życzeń, które wystawią na próbę odporność i umiejętności ekipy Cabin Kings.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 grudnia
jutro
10:00 Polsat Viasat Explore (z napisami)
środa, 27 grudnia
za 13 dni
12:10 Polsat Viasat Explore (z napisami)

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Paulie i Tuffy przyjeżdżają do rozległej posiadłości emerytowanego weterynarza Reggiego Tschorna. Spodziewają się łatwego zadania. Jednak zamiast łagodnego staruszka staje przed nimi sprytny i pełen energii leśnik, który bardziej niż swoją ziemię kocha jedynie przyjaciół i rodzinę. Od samego początku Reggie przedstawia cały szereg żądań, które poddają próbie zarówno cierpliwość, jak i umiejętności Cabin Kings. Prosi między innymi, by do przenoszenia niektórych materiałów użyć koni pociągowych. Kiedy na skutek niespełnienia próśb niemal dochodzi do wstrzymania całego projektu, Paulie postanawia rozmówić się ze swym wymagającym klientem.

Zobacz także