Zamieszkać w dziczy: Obrotowa chatka (8)

Zamieszkać w dziczy: Obrotowa chatka (8)

(Building Wild: Spinning Cabin)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Tuffy i Paulie realizują zamówienie mieszkańca miasta, Johna Cangiano. Budują chatę letniskową, która się obraca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Pauli i Tuffy poznają Włocha Johna Cangiano. Mężczyzna zawsze marzył o własnej chacie w leśnych ostępach. Kupił ziemię pod budowę i teraz czeka go ciężka przeprawa, z budowlańcami i własną żoną. On pragnie, by z chaty można było podziwiać zachody słońca, ona wolałaby oglądać wschody. Tuffy ma dla nich rozwiązanie. Wspólnie z Paulem stworzą chatę obrotową, ustawiając ją na starej koparce znajdującej się na terenie posiadłości. Aby chata w swym ostatecznym kształcie mogła pomieścić uczestników wielkich włoskich kolacji, Paulie proponuje, by przerobić ją na pizzerię z obrotowym stołem jadalnym i piecem do pizzy. Budowę domu opóźniają ulewne deszcze i gwałtowny wiatr.

Zobacz także