Zamieszkać w dziczy: Myśliwski domek (3)

(Building Wild: Dirty Dozen Deer Lodge)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Projektant spędza tydzień na budowaniu myśliwskiej kryjówki dla farmera Mike'a Craneya i jego przyjaciół ze szkolnych lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Firma Cabin Kings otrzymuje zlecenie na zbudowanie wiejskiej chaty myśliwskiej dla farmera Mike'a Carneya i jego 11 najbliższych przyjaciół. Od najmłodszych lat ta grupa kumpli nazywa siebie "parszywą dwunastką". Od czasów podstawówki każdy sezon łowiecki spędzają wspólnie. Paulie i Tuffy postanawiają zamienić dla nich stojącą na 120-hektarowej posiadłości 100-letnią stodołę i przekształcić ją w nowiutki dom. Przebudowę przeprowadzają w staroświecki sposób. Do wzniesienia pierwszej ściany potrzeba siły aż 16 par męskich rąk.