Zamieszkać w dziczy: Kryjówka w kontenerze (1)

(Building Wild: Tuff Enough)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Jason zwołuje przyjaciół, aby pomogli Pauliemu i Tuffy'emu zmienić kontener w kryjówkę dla panów. Napięcie zaczyna sięgać zenitu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
za 3 dni
5:00 Polsat Viasat Explore (z napisami)
wtorek, 29 października
za 8 dni
7:40 Polsat Viasat Explore (z napisami)
niedziela, 3 listopada
za 13 dni
2:05 Polsat Viasat Explore (z napisami)

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Paul i Tuffy przekształcają transportowy kontener w ustronny, nadający się do zamieszkania dom. Choć mają wsparcie przyjaciół właściciela posiadłości, samo przewiezienie materiałów na szczyt błotnistej góry stanowi niemałe wyzwanie. Napięcie rośnie, gdy raptowny Tuffy musi przypominać skrupulatnemu Pauliemu, że czas przecieka im przez palce. Pod koniec tygodnia duet Cabin Kings jest jednak gotowy, by oddać do użytku położoną w sercu leśnej głuszy ustronną chatę, w której znalazła się nawet winda.

Zobacz także