Zakochany Nowy Jork

6.3/10

(New York, I Love You)

MELODRAMAT Francja/USA 2009   od 16 lat
Występują:Bradley Cooper, Orlando Bloom, Natalie Portman, Justin Bartha
Reżyseria:Yvan Attal, Fatih Akin, Randall Balsmeyer, Shekhar Kapur
W skrócie:Jedenaście historii o miłości. Chasydka Rifka Malone (Natalie Portman) dzień przed ślubem poznaje hinduskiego biznesmena (Irrfan Khan). To odmienia jej życie.
Jedenastu reżyserów z różnych stron świata udowadnia krótkimi filmikami z udziałem znanych gwiazd, że Nowy Jork jest miejscem, gdzie warto się zakochać.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jedenaście krótkich opowieści, których wspólnym tematem jest potrzeba miłości. Wszystkie historie rozgrywają się w Nowym Jorku. Są tak różne i pogmatwane jak zabudowa tego miasta. Przed barem młody pisarz próbuje w natarczywy sposób poderwać kobietę. Pewien chłopak wybiera się na bal maturalny z dziewczyną na wózku inwalidzkim. Kieszonkowiec trafia na godnego siebie rywala, który staje także na jego drodze do miłości. Podstarzała diwa operowa zakochuje się w boju hotelowym. Chasydzka kobieta na dzień przed swoim ślubem poznaje bogatego indyjskiego biznesmena, co wywraca jej życie do góry nogami i doprowadza do szału bardzo ortodoksyjną rodzinę. Wszystkie te z pozoru różne historie opowiadają o trudach prawdziwej miłości w wielkim mieście. Różna osobowość, status społeczny, zawód, pochodzenie, ale ta sama potrzeba znalezienia drugiej połówki. "Zakochany Nowy Jork" to kolejny po "Zakochanym Paryżu" film opowiadający o najpiękniejszym ludzkim uczuciu w scenerii nowoczesnej metropolii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)