Zaklinaczka duchów (1/22)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 1/22

7.3/10

(Ghost Whisperer: Pilot)

serial fantasy USA 2005   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Aisha Tyler, Camryn Manheim
Reżyseria:John Gray
W skrócie:Melinda Gordon nawiązuje kontakt z duszami zmarłych. Jej mąż wie, jak trudna jest dla żony rola pośrednika pomiędzy światami i ją wspiera. Niekiedy dar jest źródłem kłopotów Melindy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Młoda mężatka Melinda Gordon od dziecka posiada niezwykły dar - widzi i słyszy dusze zmarłych. Kobieta wraz z mężem, Jimem, ratownikiem medycznym, przeprowadza się do małego miasteczka, gdzie ze swoją wspólniczką Andreą zamierza prowadzić sklep z antykami. Jednocześnie pełni rolę pośrednika między światem żywych i umarłych. Tym razem próbuje pomóc duchowi Paula Adamsa, żołnierza, który zginął podczas wojny w Wietnamie. Zmarły prosi ją o pomoc w odnalezieniu jego zwłok. Melinda kontaktuje się z synem Paula, Michaelem. Mężczyzna początkowo nie wierzy, że jest ona wysłanniczką jego zmarłego ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)