Zagubieni 4 (12/14)

Zagubieni 4 (12/14)

(Lost 4: There's No Place Like Home (1))

serial przygodowy USA 2008   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Jack i Kate poszukują miejsca lądowania helikoptera. Spotykają Sawyera i Milesa z małym Aaronem, którzy opowiadają im, co zaszło. Sayid powraca na wyspę na małej łodzi motorowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna opowieść o losach Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na tajemniczej wyspie. Grono obcych sobie osób musi współpracować i zmagać z życiem. W czwartej serii rozbitkowie nie są zgodni, czy należy zaufać nowym ludziom z frachtowca. Niektórzy uważają, że jest to ratunek. Reszta jest zdania, że przybyli oni na wyspę po to, by ich zlikwidować. To przypuszczenie potwierdza wiadomość Charliego, że to nie jest statek Penelope, którą przekazał na krótko przed śmiercią.

W tym odcinku

Jack i Kate kierują się w stronę dżungli w poszukiwaniu miejsca lądowania helikoptera. Spotykają Sawyera i Milesa z małym Aaronem, którzy szybko opowiadają im, co zaszło. Sayid także powraca na wyspę na małej łodzi motorowej. Chce przetransportować rozbitków na statek. Desmond, który nadal przebywa na statku, dopiero teraz dowiaduje się o planach przyjaciela. W przyszłości widzimy Jacka, Kate, Sayida, Sun, Hurleya i Aarona, którzy bezpiecznie lądują na Hawajach. Razem ustalają wspólną wersję wydarzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)