Zagubieni 3 (8/23)

Zagubieni 3 (8/23)

(Lost 3: Flashes Before Your Eyes)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Desmond ratuje Claire przed utonięciem. Charlie rekrutuje Hurleya. Próbują dowiedzieć się czegoś o tajemniczym Szkocie. Desmond przypomina sobie wypadki, zanim przekręcił feralny klucz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Desmond ratuje Claire przed utonięciem. Charlie rekrutuje Hurleya i wspólnie próbują dowiedzieć się czegoś na temat tajemniczego Szkota, który przepowiada przyszłość. Desmond przypomina sobie, co miało miejsce zanim przekręcił feralny klucz w bunkrze. Szczególnie dobrze pamięta wizję z przeszłości i swoje życie przed wstąpieniem do Armii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)