Zagubieni 3 (23-ost.)

Zagubieni 3 (23-ost.)

(Lost 3: Through the Looking Glass)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:J.J. Abrams
W skrócie:Między Benem i Jackiem dochodzi do konfrontacji. Ben twierdzi, że Naomi nie jest osobą, za którą się podaje. Sawyer i Juliet chcą uratować zakładników przetrzymywanych na plaży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Między Benem i Jackiem dochodzi do konfrontacji. Ben twierdzi, że Naomi nie jest osobą, za którą się podaje. Tymczasem Sawyer i Juliet próbują wymyślić sposób, aby uratować zakładników przetrzymywanych na plaży. Wewnątrz stacji Zwierciadło, Charlie i Desmond mają poważne problemy, aby wyłączyć blokujący transmisję sygnał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)