Zagubieni 3 (22)

Zagubieni 3 (22)

(Lost 3: Through the Looking Glass)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:J.J. Abrams
W skrócie:Atak na 'innych' nie układa się według planu. Sayid, Jin i Bernard zostają uwięzieni. Ben dowiaduje się, że Charliemu udało się przedostać do stacji Zwierciadło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Atak na "innych" nie układa się tak, jak zaplanowano. Sayid, Jin i Bernard zostają zatrzymani i uwięzieni. Ben dowiaduje się, że Charliemu udało się przedostać do stacji Zwierciadło. Wysyła Michaiła, aby opanował sytuację. Następnie w towarzystwie Alex wyrusza na spotkanie z rozbitkami, zmierzającymi w stronę stacji nadawczej. Bez względu na rosnące wśród rozbitków zaniepokojenie, Jack kontynuuje wyprawę. We wspomnieniach oglądamy Jacka, który jest uzależniony od narkotyków i ma myśli samobójcze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)