Zagubieni 3 (19/23)

Zagubieni 3 (19/23)

(Lost 3)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:Locke opuszcza obóz 'innych' i powraca na wyspę rozbitków. Podstępem chce zwabić Sawyera, aby pomógł mu pozbyć się Bena.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Locke opuszcza obóz "innych" i powraca na wyspę rozbitków. Stosując podstęp, chce zwabić Sawyera, by ten pomógł mu pozbyć się Bena. Przyprowadza Sawyera na stary okręt i zamyka w jednym pomieszczeniu ze swoim ojcem. Sawyer dochodzi do wniosku, że Anthony Cooper jest człowiekiem, który oszukał jego matkę i jest odpowiedzialny za zniszczenie jego rodziny. Desmond, Hurley, Charlie i Jin próbują ukryć Naomi w namiocie Hurleya. Sayid stara się naprawić radio Naomi, aby skontaktować się ze statkiem. Locke wypuszcza Sawyera i daje mu magnetofon z nagraniem, które udowodni, że Juliet jest zdrajczynią. Inni przygotowują napad na obóz na plaży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)