Zagubieni 3 (18/23)

Zagubieni 3 (18/23)

(Lost 3: D.O.C.)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Fred Toye
W skrócie:Sun dowiaduje się, jaki los spotyka na wyspie ciężarne kobiety. Juliet zabiera ją do miejsca z ultrasonografem. Jeśli dziecko zostało poczęte na wyspie, Sun zostały dwa miesiące życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Sun dowiaduje się, jaki los spotyka na wyspie ciężarne kobiety. Juliet zabiera ją do miejsca, w którym pracowali "inni", gdzie znajduje się ultrasonograf. Musi poznać datę poczęcia dziecka. Jeśli zostało poczęte na wyspie, Sun zostały dwa miesiące życia. Tymczasem kobieta która wylądowała na spadochronie jest umierająca. Gdy się budzi jest bardzo zaskoczona, dowiedziawszy się, że rozmawia z rozbitkami lotu 815. Samolot Oceanic 815 odnaleziono, ale katastrofy nikt nie przeżył.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)