Zagubieni 3 (16/23)

Zagubieni 3 (16/23)

(Lost 3: One of Us)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Sayid, Kate, Jack i Juliet docierają do obozowiska rozbitków na plaży. Początkowo grupa nie chce zaakceptować Juliet. Jack chce jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Sayid, Kate, Jack i Juliet docierają do obozowiska rozbitków na plaży. Początkowo grupa nie chce zaakceptować obecności Juliet. Jack robi jednak wszystko, aby jej pomóc. Kobieta przypomina sobie okoliczności, w jakich przybyła na wyspę i swój skomplikowany związek z Benem. Kiedy Claire zaczyna poważnie chorować, Juliet wyjawia pozostałym, że ciężarna Claire nieświadomie brała udział w eksperymentach przygotowanych przez "innych" dla kobiet w ciąży. Juliet udaje się po szczepionkę, która może uratować Claire. Wspomina też pozostałym o zadaniu, które kilka dni wcześniej zlecił jej Ben.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)