Zagubieni 3 (12/23)

Zagubieni 3 (12/23)

(Lost 3: Par Avion)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Paul A. Edwards
W skrócie:Claire chce złapać zaobrączkowanego ptaka i przyczepić mu wiadomość. Kate, Sayid, Locke i Rousseau docierają do obozu 'innych'. Zza krzaków obserwują osadę, dostrzegają Jacka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Claire wpada na pomysł, jak uratować wszystkich rozbitków. Zauważa na niebie ptaki morskie lecące na południe. Chce złapać jednego z nich i przyczepić mu wiadomość do obrączki na nodze. Domyśla się, że to ptaki migrujące, oznakowane przez naukowców. Charlie chce odwieść Claire od tego pomysłu. Jego zachowanie budzi podejrzenia dziewczyny. Tymczasem między Lockiem i Sayidem dochodzi do sprzeczki. Claire informuje Charliego, że odkryła tajemnicę jego i Desmonda. Kate, Sayid, Locke i Rousseau po wielkich trudach docierają do obozu "innych". Zza krzaków obserwują osadę, dostrzegają też Jacka, grającego w football.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)