Zagubieni 2 (8/24)

Zagubieni 2 (8/24)

(Lost: Collision)

serial przygodowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Ana-Lucia uświadamia sobie, że zabiła niewinną dziewczynę. Grożąc bronią, terroryzuje całą grupę. Każe związać Sayida. Nie pozwala nikomu iść do obozu. Postrzelony Sawyer jest coraz słabszy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Gdy Ana-Lucia uświadamia sobie, że zabiła niewinną dziewczynę, doznaje szoku. Grożąc bronią terroryzuje całą grupę. Każe związać Sayida. Nie pozwala też nikomu iść do obozu. Tymczasem postrzelony na tratwie Sawyer traci siły. Mimo zakazów Any-Lucii, Eko postanawia zanieść rannego do Jacka, by ten go opatrzył. Wreszcie wszyscy docierają do obozu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)