Zagubieni 2 (5)

(Lost: ... and Found)

serial przygodowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Sun gubi obrączkę. Po rozmowie z Lockiem przestaje jej szukać. W końcu znajduje ją tam, gdzie zakopała butelkę z wiadomościami. Michael ucieka do dżungli w poszukiwaniu syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Ku swojej rozpaczy Sun gubi obrączkę. Dopiero po rozmowie z Lockiem zaprzestaje poszukiwań. Pierścionek znajduje się w końcu w miejscu, gdzie kobieta zakopała wyłowioną z morza butelkę z wiadomościami. Tymczasem Jin, Michael i Sawyer wraz z resztą rozbitków postanawiają przejść przez dżunglę, by dołączyć do pozostałych przebywających w bezpieczniejszej części wyspy. Michael ucieka do dżungli w poszukiwaniu syna. Jin i pan Eko namawiają go do powrotu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)