Zagubieni 2 (12/24)

Zagubieni 2 (12/24)

(Lost: Fire + Water)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Charlie tęskni za Claire i dzieckiem. Tymczasem Claire dobrze sobie radzi, a Locke troskliwie się nią opiekuje. Charliego dręczą wspomnienia, przewidzenia i lęki. Widzi w nich swoją rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Charlie bardzo przeżywa kłótnię z Claire. Bardzo tęskni za nią i dzieckiem. Tymczasem Claire radzi sobie bardzo dobrze bez niego. Locke troskliwie się nią opiekuje. Do osamotnionego Charliego powracają wspomnienia z przeszłości. Dręczą go również tajemnicze sny, przywidzenia i lęki. Widzi w nich swoją rodzinę. Obawia się, że Aaronowi może grozić niebezpieczeństwo. Locke zaś uważa, że Charlie wciąż zażywa narkotyki. Między mężczyznami dochodzi do konfliktu. Hurley, który jest zainteresowany Libby, nie ma odwagi jej tego okazać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)