Zagubieni 2 (11/24)

Zagubieni 2 (11/24)

(Lost: The Hunting Party)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Do Jacka we śnie wracają wspomnienia związane z pracą i kryzysem w małżeństwie. Przypomina sobie nieudany zabieg zakończony śmiercią pacjenta. Po obudzeniu odnajduje nieprzytomnego Locke'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Do Jacka we śnie wracają wspomnienia związane z pracą w szpitalu i kryzysem w jego małżeństwie. Pamięta jak kiedyś wbrew ostrzeżeniom ojca, również lekarza, zdecydował się przeprowadzić ryzykowną operację pacjenta z rakiem kości. Niestety zabieg się nie udał. Pacjent zmarł, a Jack do tej pory ma wyrzuty sumienia. Nagle mężczyzna budzi się z koszmarnego snu i zaczyna szukać Locke'a. Okazuje się, że przyjaciel leży nieprzytomny w magazynku z bronią. Przebywający tam Michael grozi Jackowi strzelbą, po czym zamyka jego i Locke'a w bunkrze. Z opresji ratuje ich Kate. Uwolnieni mężczyźni podążają śladem Michaela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)