Zaginiona: Okup (3/7)

Zaginiona: Okup (3/7)

serial obyczajowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Jan Frycz, Danuta Stenka, Maciej Marczewski, Matylda Damięcka
Reżyseria:Andrzej Kostenko
W skrócie:Tokarscy jadą do Zakopanego, gdzie przeszukują okolice i rozwieszają zdjęcia zaginionej córki. Policja odnajduje zwłoki młodej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Tokarskich, których życie w dramatyczny sposób zmienia pewno zdarzenie. Marek Tokarski (Jan Frycz) jest redaktorem naczelnym tygodnika "Rewia Gwiazd", zaś jego żona Marta (Danuta Stenka) prowadzi firmę przewozową. Para wychowuje nastoletnią córkę Urszulę (Agnieszka Grochowska), która jest w maturalnej klasie, oraz Jacka (Maciej Marczewski) - syna Marty z poprzedniego małżeństwa. Tokarscy pochłonięci są pracą zawodową. Ich domem od lat zajmuje się pani Stasia (Wiesława Niemyska). W czasie ferii zimowych Urszula nagle znika. Zrozpaczeni rodzice i brat usiłują ją odnaleźć...

W tym odcinku

Tokarscy jadą do Zakopanego, gdzie przeszukują okolice i rozklejają zdjęcia zaginionej córki. Niestety, nie przynosi to żadnego skutku. Kiedy policja odnajduje zwłoki młodej kobiety, małżeństwo zostaje wezwane, by zidentyfikować ciało. Na szczęście, okazuje się, że nie jest to ich dziecko. Wkrótce Marta odbiera telefon z żądaniem okupu. Mimo sugestii Jacka, że jego siostra nie została wcale porwana, rodzice zbierają pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także