Zagadki kryminalne (5)

Zagadki kryminalne (5)

serial dokumentalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Opowieść o zorganizowanej grupie przestępczej, która ma na swoim koncie między innymi wymuszenia, zabójstwo i strzelaninę wywołaną podczas rozprawy w sądzie w Jeleniej Górze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 stycznia
za 5 dni
2:00 TV 6

Opis

Sensacyjne historie głośnych zbrodni, napadów i kradzieży, które dzięki żmudnej pracy policji zakończyły się ujęciem sprawców. Widzowie poznają różnorodne metody pracy śledczych i mają okazję przyjrzeć się krok po kroku ich działaniom. W programie ukazane zostają również dramaty ofiar i bezwzględne posunięcia przestępców. Wśród opowiedzianych historii znajdują się m.in. porachunki mazowieckich gangów, sprawa grupy specjalizującej się w napadach na TIR-y i działalność szajki na masową skalę okradająca staruszki.

W tym odcinku

Opowieść o zorganizowanej grupie przestępczej, która na swoim koncie ma wymuszenia, zabójstwo i strzelaninę wywołaną podczas rozprawy w sądzie w Jeleniej Górze. Twórcy odcinka zastanawiają się, w jaki sposób doszło do tak tragicznego wydarzenia. Starają się wyjaśnić, kto i dlaczego dostarczył broń gangsterom.

Zobacz także