Zagadka Hotelu Grand 3 (12)

Zagadka Hotelu Grand 3 (12)

8.1/10

(Gran Hotel)

serial kryminalny Hiszpania 2013   od 12 lat
Występują:Amaia Salamanca, Yon González, Adriana Ozores, Eloy Azorín
W skrócie:Zamaskowany Alfredo próbuje skraść pieniądze przeznaczone na budowę sierocińca. Laura umawia Javiera na kolejną rozmowę w sprawie pracy. W pokoju Andresa policjanci znajdują zakrwawiony nóż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon hiszpańskiego serialu w reżyserii Carlosa Sedesa. W rolach głównych występują Yon Gonzales i Amaia Salamanca. Serial kręcony jest w hiszpańskim pałacu Palacio de la Magdalena i przedstawia pełne intryg życie w hotelu dla arystokratów z początku XX wieku, kiedy rządy sprawował król Alfons XIII.

W tym odcinku

Zamaskowany Alfredo próbuje skraść pieniądze przeznaczone na budowę sierocińca. Chce w ten sposób opóźnić budowę, by zyskać na czasie i ukryć fakt, że nie ma tytułu książęcego. Ksiądz Grau jednak demaskuje napastnika. Diego wysyła swojego człowieka do banku w Cantaloa, by odebrał z sejfu dokument poświadczający jego prawdziwą tożsamość. Ayala i Hernando, chcąc przechwycić cenny dowód, śledzą mężczyznę. Laura umawia Javiera na kolejną rozmowę w sprawie pracy. Kiedy jednak dowiaduje się, że nowe zajęcie związane będzie z częstymi wyjazdami do Paryża, szybko odwołuje spotkanie. W pokoju Andresa policjanci znajdują zakrwawiony nóż i natychmiast go aresztują. Maite podejmuje się jego obrony.

Występują (pokaż wszystkich)