Zagadka Donalda Stracheya

Zagadka Donalda Stracheya

5.7/10 6.4/10

(Ice Blues)

THRILLER Kanada/USA 2008   od 16 lat
Występują:Chad Allen, Sebastian Spence, Daryl Shuttleworth, Nelson Wong
Reżyseria:Ron Oliver
W skrócie:Tim Callahan, doradca nowojorskiej senator, walczy o fundusze na ośrodek pomocy dla dzieci i młodzieży. Wikła się w niebezpieczeństwo.
Homoseksualny detektyw i jego partner zostają zamieszani w morderstwo prawnika, które może okazać się kluczem do serii tajemniczych zaginięć sprzed lat.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 20 października
za 5 dni
3:40 AMC
poniedziałek, 21 października
za 6 dni
0:05 AMC

Opis

Tim Callahan (Sebastian Spence), doradca nowojorskiej senator Lauren Platt (P. Lynn Johnson), nie jest zadowolony z ostatnich decyzji władz. Nie podoba mu się, że zostały cofnięte fundusze na prowadzony przez niego projekt ośrodka pomocy dla dzieci i młodzieży. Partner Tima, prywatny detektyw Donald Strachey (Chad Allen), próbuje wesprzeć go w tych trudnych chwilach. Niebawem do Tima zgłasza się pewien mężczyzna (Jason Poulsen), który twierdzi, że jest prawnikiem. Informuje, że reprezentowany przez niego anonimowy darczyńca zamierza ofiarować znaczną sumę na wsparcie projektu Tima. Sprawy komplikują się, kiedy prawnik zostaje zamordowany, a życie Tima jest w niebezpieczeństwie. Donald ustala, że zabity mężczyzna to Jake Lenigan, pochodzący z zasłużonej rodziny prawniczej. Dwanaście lat wcześniej ojciec Lenigana został zamordowany. Po pewnym czasie zaginęła Joan, matka Jake'a, podejrzana o zabójstwo męża. Strachey robi wszystko, aby ocalić ukochanego i rozwikłać zagadkę tajemniczych śmierci w rodzinie Leniganów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)