Zabójcze umysły 6: Róg ulic Hanley i Waters (20)

Zabójcze umysły 6: Róg ulic Hanley i Waters (20)

(Criminal Minds: Hanley Waters)

serial kryminalny Kanada/USA 2011   od 12 lat
Występują:Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Reżyseria:Jesse Warn
W skrócie:Agenci zostają wezwani do Tampy, by odszukać kobietę, która zastrzeliła cztery osoby w sklepie z bronią. Stwierdzają, że użyła ona własnej amunicji, a broń była jednym ze sklepowych towarów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ekipy profilerów FBI z Quantico. Agenci specjalni Aaron "Hotch" Hotchner (Thomas Gibson), David Rossi (Joe Mantegna) oraz ich współpracownicy są wzywani w różne rejony Stanów Zjednoczonych. Pomagają lokalnym służbom w wyjątkowo trudnych śledztwach. Próbują poznać sposób myślenia mordercy i w ten sposób ograniczyć krąg podejrzanych do osób pasujących do przygotowanego profilu. W pierwszym odcinku szóstej serii agenci kontynuują dramatyczne poszukiwania Dereka Morgana (Shemar Moore).

W tym odcinku

Zespół wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Emily Prentiss. Agenci zostają wezwani do Tampy na Florydzie, aby pomóc odszukać kobietę, która zastrzeliła cztery osoby w sklepie z bronią. Ekipa stwierdza, że morderczyni użyła własnej amunicji, podczas gdy broń, z której strzelała, była jednym ze sklepowych towarów. Ścigając kobietę, zespół Rossiego odkrywa, że strzelanina w sklepie jest jedynie częścią morderczego planu przestępczyni. Agenci mają niewiele czasu na ustalenie, kto będzie kolejnym celem kobiety. Zastanawiają się również, dlaczego postanowiła ona zaatakować akurat tego dnia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)