Zabójcze umysły 6: Podaż i popyt (24-ost.)

Zabójcze umysły 6: Podaż i popyt (24-ost.)

(Criminal Minds: Supply and Demand)

serial kryminalny Kanada/USA 2011   od 12 lat
Występują:Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Reżyseria:Charles S. Carroll
W skrócie:W bagażniku samochodu, który uległ wypadkowi, zostają odnalezione ciała dwóch osób. Oboje byli uznani za zaginionych. Agenci BAU podejrzewają, że w morderstwo są zamieszani handlarze ludźmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 lutego
pojutrze
23:55 FOX

Opis

Kulisy pracy ekipy profilerów FBI z Quantico. Agenci specjalni Aaron "Hotch" Hotchner (Thomas Gibson), David Rossi (Joe Mantegna) oraz ich współpracownicy są wzywani w różne rejony Stanów Zjednoczonych. Pomagają lokalnym służbom w wyjątkowo trudnych śledztwach. Próbują poznać sposób myślenia mordercy i w ten sposób ograniczyć krąg podejrzanych do osób pasujących do przygotowanego profilu. W pierwszym odcinku szóstej serii agenci kontynuują dramatyczne poszukiwania Dereka Morgana (Shemar Moore).

W tym odcinku

W bagażniku samochodu, który uległ wypadkowi, zostają odnalezione ciała dwóch osób. Okazuje się, że są to Jake Wattay i Paige Hawley, uznani za zaginionych. Agenci BAU podejrzewają, że w ich morderstwo jest zamieszana międzystanowa grupa handlarzy ludźmi. W rozpracowaniu przestępczej siatki pomaga starsza agentka specjalna Andi Swan. W międzyczasie Hotch informuje, że z powodu cięć budżetowych w jednostce dojdzie do zmian personalnych. Do FBI wraca Jennifer "JJ" Jareau.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także