Zabójcze umysły 6: Nieznajomy (21)

Zabójcze umysły 6: Nieznajomy (21)

(Criminal Minds: The Stranger)

serial kryminalny Kanada/USA 2011   od 12 lat
Występują:Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Reżyseria:Nelson McCormick
W skrócie:Agenci BAU przybywają do San Diego, gdzie w ciągu pięciu dni doszło do trzech morderstw. Wszystkie ofiary były studentkami o ciemnych włosach. Agenci sądzą, że sprawca uderzy ponownie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
dziś
22:55 FOX
wtorek, 27 lutego
za 4 dni
2:15 FOX

Opis

Kulisy pracy ekipy profilerów FBI z Quantico. Agenci specjalni Aaron "Hotch" Hotchner (Thomas Gibson), David Rossi (Joe Mantegna) oraz ich współpracownicy są wzywani w różne rejony Stanów Zjednoczonych. Pomagają lokalnym służbom w wyjątkowo trudnych śledztwach. Próbują poznać sposób myślenia mordercy i w ten sposób ograniczyć krąg podejrzanych do osób pasujących do przygotowanego profilu. W pierwszym odcinku szóstej serii agenci kontynuują dramatyczne poszukiwania Dereka Morgana (Shemar Moore).

W tym odcinku

Agenci BAU przybywają do San Diego w Kalifornii. W ciągu pięciu dni doszło tu do trzech morderstw. Wszystkie ofiary były kobietami o ciemnych włosach. Każda studiowała w innym koledżu, ale na podobnym kierunku, związanym z pedagogiką i opieką nad dziećmi. Sprawca tych zbrodni działał w niezwykle brutalny sposób. Agenci przeczuwają, że może on uderzyć ponownie. Tymczasem szefowa sekcji Erin Strauss rozpoczyna swój nadzór nad pracą ekipy Hotchnera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także