Zabójcza broń 2 (6)

Zabójcza broń 2 (6)

(Lethal Weapon 2)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Damon Wayans, Clayne Crawford
W skrócie:Riggs postanawia spotkać się z przyjaciółmi z dzieciństwa. Niespodziewanie uświadamia sobie, że mogą oni być zamieszani w zabójstwo na tle rabunkowym. Murataugh znajduje w swojej kuchni jointa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 18 marca
wczoraj
15:15 CANAL+ 1 (z napisami)
poniedziałek, 19 marca
dziś
7:00 CANAL+ (z napisami)
poniedziałek, 19 marca
dziś
8:00 CANAL+ 1 (z napisami)
poniedziałek, 19 marca
dziś
9:45 CANAL+ Seriale (z napisami)
poniedziałek, 19 marca
dziś
17:25 CANAL+ Seriale (z napisami)
wtorek, 20 marca
jutro
20:15 CANAL+ Seriale (z napisami)
środa, 21 marca
pojutrze
9:30 CANAL+ Seriale (z napisami)
sobota, 24 marca
za 5 dni
17:30 CANAL+ Seriale (z napisami)
niedziela, 25 marca
za 6 dni
10:30 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Dwóch mężczyzn tworzy nietypowy duet. Policjant, który ma problemy z odnalezieniem się w rzeczywistości musi współpracować z detektywem, którego życiowym celem jest odnalezienie świętego spokoju. Były komandos i policjant, Martin Riggis (Clayne Crawford) po śmierci żony przenosi się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie. Jego nowym partnerem w pracy zostaje detektyw, Roger Murtaugh (Damon Wayans), który przeszedł właśnie ciężki zawał. Mężczyzna musi zrezygnować z intensywnych doznań i skupić się powolnym wykonywaniu wszelkich czynności. Serial sensacyjno-komediowy jest oparty na fabule kultowej już kinowej serii "Zabójcza broń". Telewizyjną wersję łączy z kinową produkcją fabuła oraz humor. Akcja opiera się na charyzmatycznych śledczych.

W tym odcinku

Riggs postanawia spotkać się z przyjaciółmi z dzieciństwa. Niespodziewanie uświadamia sobie, że mogą oni być zamieszani w zabójstwo na tle rabunkowym. Murataugh znajduje w swojej kuchni jointa i zanosi go do Scorsesa na testy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także