Zabójcza broń (2/18)

Zabójcza broń (2/18)

(Lethal Weapon: Surf N Turf)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Damon Wayans, Clayne Crawford, Jordana Brewster, Keesha Sharp
W skrócie:Riggs i Murtaugh jadą do Hollywood. Tam udają się do domu boksera, którego sąsiedzi skarżyli się na zakłócanie porządku. Wkrótce policjanci wciągnięci zostają w śledztwo dotyczące handlarzy bronią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial, podobnie jak jego ekranowy pierwowzór, opiera się przede wszystkim na relacjach dwóch bohaterów o zupełnie przeciwnych charakterach. Pierwszym z nich jest komandos i były policjant, Martin Riggs (Clayne Crawford), który przeniósł się do Los Angeles po śmierci żony, by tam rozpocząć nowe życie. W pracy jego nowym partnerem zostaje detektyw Roger Murtaugh (Damon Wayans). Mężczyzna przeszedł właśnie ciężki zawał, musi więc zmienić tryb życia na bardziej oszczędny.

W tym odcinku

Riggs i Murtaugh jadą do Hollywood. Tam udają się do domu boksera wagi ciężkiej, Ronalda Dawsona. Jego sąsiedzi skarżyli się na hałasy i zakłócanie porządku. Wkrótce funkcjonariusze wciągnięci zostają w śledztwo, które dotyczyć będzie nielegalnego handlu bronią wojskową. Gdy Riggs odkrywa, że jednym z celów jest ciężarna kobieta, podobna do jego żony, sprawa staje się dla niego osobista. Tymczasem Trish martwi się o zdrowie Rogera i jego relacje z partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także