Zabójcza broń 2 (10)

Zabójcza broń 2 (10)

(Lethal Weapon 2)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Damon Wayans, Clayne Crawford
W skrócie:Murtaugh zdecydował się uczcić Boże Narodzenie na Hawajach. Jego plany muszą zostać wstrzymane, ponieważ wraz z Riggsem zostają wezwani do zabójstwa, którego ofiarą okazuje się być ich przyjaciel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwóch mężczyzn tworzy nietypowy duet. Policjant, który ma problemy z odnalezieniem się w rzeczywistości musi współpracować z detektywem, którego życiowym celem jest odnalezienie świętego spokoju. Były komandos i policjant, Martin Riggis (Clayne Crawford) po śmierci żony przenosi się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie. Jego nowym partnerem w pracy zostaje detektyw, Roger Murtaugh (Damon Wayans), który przeszedł właśnie ciężki zawał. Mężczyzna musi zrezygnować z intensywnych doznań i skupić się powolnym wykonywaniu wszelkich czynności. Serial sensacyjno-komediowy jest oparty na fabule kultowej już kinowej serii "Zabójcza broń". Telewizyjną wersję łączy z kinową produkcją fabuła oraz humor. Akcja opiera się na charyzmatycznych śledczych.

W tym odcinku

Murtaugh zdecydował się uczcić święta Bożego Narodzenia na Hawajach. Jego plany muszą zostać wstrzymane, ponieważ wraz z Riggsem zostają wezwani do zabójstwa, którego ofiarą okazuje się być ich stary przyjaciel.

Występują (pokaż wszystkich)