Za marzenia (7/13)

Za marzenia (7/13)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Marcin Perchuć
Reżyseria:Olga Hajdas
W skrócie:Zosia martwi się brakiem pracy i sytuacją z Szymonem. Ucieka przed problemami do Szczepana. Szymon informuje ją, że dostał główną rolę w filmie, a kobieta, z którą był w klubie, jest producentką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wzlotów i upadków trójki dwudziestosześciolatków: Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Anki (Anna Karczmarczyk). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni na podstawie powieści "Zaczaruj mnie", która była literackim debiutem scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

W tym odcinku

Zosia martwi się brakiem pracy i sytuacją z Szymonem. Dziewczyna ucieka przed problemami do Szczepana. Niespodziewanie pojawia się tam również Szymon. Informuje Zosię, że dostał główną rolę w filmie, a kobieta, z którą był w klubie, jest producentką. Anka rozstaje się z Pawłem. Później rozmawia z przyjaciółką o tym, co zaszło między nią a Bartkiem. Okazuje się, że chłopak niczego nie pamięta. Wkrótce Anka dowiaduje się, że jej projekt wizażu przeszedł do finału konkursu. Inga przeprasza Bartka za to, że nie była z nim szczera. Przyznaje, że wykorzystała go, by uciszyć plotki na temat jej orientacji. Niespodziewanie proponuje chłopakowi, by został ojcem jej dziecka. Bartek mówi o tym Ance, która negatywnie reaguje na tę sensację. Na przekór przyjaciółce zgadza się na propozycję aktorki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)