Z Nation (12)

Z Nation (12)

6.7/10

(Z Nation: Murphy's Law)

serial grozy USA 2014   dla dorosłych
Występują:DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Russell Hodgkinson
Reżyseria:Tim Andrew
W skrócie:Murphy zostaje porwany przez gang bezwzględnych morderców. Przestępcy zamykają mężczyznę w klatce, a w niedalekiej przyszłości planują złożyć go w ofierze. Porywacze uciekają przez Góry Skaliste.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Świat po ataku zombie. Grupa ocalałych ludzi podejmuje próbę przetransportowania z Nowego Jorku do Kalifornii jedynego człowieka, który przetrwał atak zmutowanych istot. W krwi tego mężczyzny znajdują się bowiem cenne przeciwciała. Mogą one pomóc stworzyć szczepionkę, która ocali ludzkość.

W tym odcinku

Murphy zostaje porwany przez gang bezwzględnych morderców. Przestępcy zamykają mężczyznę w klatce, a w niedalekiej przyszłości planują złożyć go w ofierze. Porywacze uciekają przez Góry Skaliste, a za nimi podąża zespół oraz gromada zombie. Tymczasem Murphy uświadamia sobie, że jego przemiana w zombie nadal postępuje, a on może już infekować innych poprzez drapanie i gryzienie. Zakażeni przestępcy stają się coraz bardziej podatni na sugestie swojej ofiary. Gdy zespół dogania kidnaperów, przyjaciele uprowadzonego przeżywają prawdziwy szok.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)