Wyścig pełen ryzyka (1)

Wyścig pełen ryzyka (1)

(Race Night At Bowman Gray)

serial dokumentalny USA   b.o.
W skrócie:Na usytuowanym w mieście Winston-Salem stadionie Bowman Gray odbywa się inauguracja sezonu. Kierowcy przygotowują się do pierwszego starcia. W walce o tytuł będzie się liczył były mistrz, Tim Brown.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Działający nieprzerwanie od 1949 roku stadion Bowman Gray usytuowany jest w centrum miasta Winston-Salem położonego w Karolinie Północnej. Jest to jeden z najdoskonalszych krótkich torów wyścigowych na świecie. W każdy sobotni wieczór wiosną i latem trybuny tego obiektu wypełniają tysiące wielbicieli NASCAR. Na początku nowego sezonu kierowcy przygotowują swoje potężne samochody do zaciekłej bitwy. Jednym z nich jest były mistrz Tim Brown, który zamierza odebrać tytuł swojemu największemu rywalowi, Burtowi Myersowi. Musi się jednak liczyć z tym, że podczas liczącego 200 okrążeń wyścigu może się wszystko wydarzyć. Stadion był już świadkiem niejednego wypadku, z którego kierowcy nie wychodzili cało.

W tym odcinku

Na usytuowanym w mieście Winston-Salem (Karolina Północna) stadionie Bowman Gray odbywa się inauguracja nowego sezonu wyścigów. Kierowcy przygotowują się do pierwszego starcia. W walce o tytuł na pewno będzie się liczył były mistrz, Tim Brown.