Wyposażony 2 (2)

Wyposażony 2 (2)

(Hung 2: Tuscon Is the Gateway to Dick or This Is Not Sexy)

serial komediowy USA 2010   od 16 lat
Występują:Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Charlie Saxton
Reżyseria:David Petrarca
W skrócie:Ray ryzykuje utratę klientki, udzielając jej porady w sprawie małżeństwa. Wykorzystuje zarobione pieniądze, by zapłacić za transport szkolnej drużyny, czym budzi podejrzenia Mike'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga seria losów Raya (Thomas Jane), byłego sportowca, który z powodu problemów finansowych postanawia zostać facetem do towarzystwa. Pierwsze kroki w tej branży nie były łatwe. Rayowi przeszkadzał zwłaszcza brak umiejętności interpersonalnych i kłopoty z byłą żoną. W nowym sezonie będzie musiał nie tylko zadowolić kolejne klientki, lecz także poradzić sobie z dwiema prowadzącymi jego interesy agentkami Tanyą (Jane Adams) i Lenore (Rebecca Creskoff).

W tym odcinku

Ray próbuje namówić swoją ciężarną klientkę, by spróbowała przebaczyć mężowi. Kobieta nie jest jednak zadowolona z udzielanych rad. Tanya zostaje upokorzona przez Lenore podczas spotkania z potencjalną klientką. Postanawia się jednak nie poddawać i nadal poszukuje kobiet zainteresowanych usługami Raya. Tymczasem on przeznacza zarobione na boku pieniądze, by zapłacić za transport szkolnej drużyny. Jego hojność spotyka się z podejrzliwością Mike'a. Córka Raya i Jessiki bierze udział w akcji protestacyjnej dla dziewcząt z nadwagą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)