Wyposażony (2/10)

Wyposażony (2/10)

(Hung: Great Sausage or Can I Call You Dick?)

serial komediowy USA 2009   od 16 lat
Występują:Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Sianoa Smit-McPhee
Reżyseria:Craig Zisk
W skrócie:Kolejny nauczyciel zostaje zwolniony z pracy i wszyscy obawiają się o posady. Ray zostaje wezwany do gabinetu dyrektora. Czekając w korytarzu powraca do wydarzeń, które tu go przywiodły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Były sportowiec Ray Drecker (Thomas Jane) miał kiedyś przed sobą świetlaną przyszłość. Teraz jednak jako trener drużyny Wilków z liceum West Lakefield ledwo wiąże koniec z końcem. Jego małżeństwo rozpadło się, a dzieci ciężko przechodzą okres dojrzewania. Na domiar złego spłonął dom, który odziedziczył po rodzicach. Dlatego zmuszony jest zamieszkać w namiocie. Nie załamuje się jednak. Postanawia pójść na kurs, podczas którego uczy się, jak odnieść sukces i uświadamia sobie, co jest jego największym atutem. Zostaje facetem do wynajęcia, a swoją byłą kochankę (Jane Adams) angażuje jako agentkę. Musi pogodzić codzienne obowiązki z nową profesją, co nie jest takie proste...

W tym odcinku

Kolejny nauczyciel zostaje zwolniony z pracy. Grono pedagogiczne zaczyna poważnie obawiać się o swoje posady. Ray zostaje wezwany do gabinetu dyrektora. Czekając w korytarzu na spotkanie, mężczyzna powraca pamięcią do wydarzeń, które przywiodły go w to miejsce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)