Wszystko o jedzeniu: Burgery (7)

(The Know-it-all-Guide to...)

serial dokumentalny Kanada 2017   od 7 lat
W skrócie:Istnieje danie, które pojawia się w wielu kulturach i miejscach na Ziemi. Hamburgerami zajadają się zarówno mieszkańcy Indii i Chin, jak i Ameryki. Widzowie dowiedzą się, jak należy je podawać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełen humoru i ciekawostek serial o najpopularniejszych produktach spożywczych - ich historii, zaletach i sposobie wytwarzania. Każdy odcinek poświęcony jest jednej grupie jedzenia, np. pieczywu, serom czy lodom, i obok podstawowych informacji zawiera również mnóstwo przydatnych wskazówek, interesujących statystyk, a także proste przepisy kulinarne. W programie również wizyty w lokalach, które specjalizują się w danym rodzaju produktów. Na koniec poznajemy upodobania kulinarne Amerykanów, którzy biorą udział w sondach dotyczących ich preferencji - są pytani np. o to, czy wolą pieczywo białe czy ciemne albo o ulubiony smak lodów.

W tym odcinku

Istnieje na świecie danie, które pojawia się w wielu kulturach i miejscach na Ziemi. Okazuje się, że to hamburger, którym objadają się zarówno mieszkańcy Indii i Chin, jak i Ameryki. Widzowie dowiedzą się, czym w zasadzie jest hamburger i jak należy go podawać. W programie też praktyczne porady, jak poradzić sobie z naprawdę dużym burgerem.