Wszystko dla pań (48)

(Il paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2018
Występują:Alessandro Tersigni, Alice Torriani, Federica De Benedittis, Gloria Radulescu
W skrócie:Tina bierze udział w konkursie wokalnym. Gabriella i Salvatore chcą jej pomóc. Vittorio dostaje pozwolenie na widzenie z uwięzioną Andreiną. Kobieta uważa, że to on doprowadził do jej aresztowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włochy, rok 1959. Po uzyskaniu pożyczki od bankiera Vittorio Conti (Alessandro Tersigni) przygotowuje się do ponownego otwarcia mediolańskiego domu mody "Paradiso". Przypadkiem natyka się na nieznajomą młodą kobietę i na jakiś czas zapomina o Andreinie Mandelli (Alice Torriani), oskarżonej o zabójstwo. Tymczasem bankier Umberto Guarnieri (Roberto Farnesi) wraz ze szwagierką Adelaidą (Vanessa Gravina) wydaje przyjęcie z okazji urodzin swojej córki Marty (Gloria Radulescu). Dziewczyna buntuje się przeciw aranżowanemu przez ojca małżeństwu z Valeriem Nervim. Co więcej, podczas uroczystości poznaje tajemniczego Lucę Spinellego (Francesco Maccarinelli), który wywiera na niej duże wrażenie...

W tym odcinku

Tina bierze udział w konkursie wokalnym. Gabriella i Salvatore chcą jej pomóc. Vittorio dostaje pozwolenie na widzenie z przebywającą w zakładzie karnym Andreiną. Kobieta uważa, że to on doprowadził do jej aresztowania. Marta prezentuje Contiemu pomysł na obchody dnia świętego Ambrożego, patrona Mediolanu. Silvia Cattaneo ostrzega Umberta Guarnierego, co go czeka, jeśli Riccardo nie poślubi Nicoletty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także