Wszystko dla pań (14)

(Il paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2018
Występują:Alessandro Tersigni, Alice Torriani, Federica De Benedittis, Gloria Radulescu
W skrócie:Mecenas Raschetti informuje Vittoria, że Andreina musi ukryć się gdzieś indziej. Znalezienie kryjówki ma kosztować 500 tys. lirów. Riccardo zaprasza Nicolettę na romantyczną przejażdżkę oraz kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włochy, rok 1959. Po uzyskaniu pożyczki od bankiera Vittorio Conti (Alessandro Tersigni) przygotowuje się do ponownego otwarcia mediolańskiego domu mody "Paradiso". Przypadkiem natyka się na nieznajomą młodą kobietę i na jakiś czas zapomina o Andreinie Mandelli (Alice Torriani), oskarżonej o zabójstwo. Tymczasem bankier Umberto Guarnieri (Roberto Farnesi) wraz ze szwagierką Adelaidą (Vanessa Gravina) wydaje przyjęcie z okazji urodzin swojej córki Marty (Gloria Radulescu). Dziewczyna buntuje się przeciw aranżowanemu przez ojca małżeństwu z Valeriem Nervim. Co więcej, podczas uroczystości poznaje tajemniczego Lucę Spinellego (Francesco Maccarinelli), który wywiera na niej duże wrażenie...

W tym odcinku

Mecenas Raschetti informuje Vittoria, że Andreina musi ukryć się gdzieś indziej. Znalezienie bezpieczniejszej kryjówki ma kosztować 500 tysięcy lirów. Riccardo zaprasza Nicolettę na romantyczną przejażdżkę oraz na kolację następnego wieczoru. Antonio ukrywa przed matką utratę posady. Pisze list do Eleny z prośbą o zrozumienie dla jego niełatwej sytuacji finansowej, z której powodu nie może zaprosić ukochanej do Mediolanu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także