Wszystko dla pań (10)

(Il paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2018
Występują:Alessandro Tersigni, Alice Torriani, Federica De Benedittis, Gloria Radulescu
W skrócie:Riccardo stara się odzyskać zaufanie Nicoletty, dowodząc uczciwości swoich zamiarów. Pomaga mu Gabriella. Luca zaskakuje Guarnierich pomysłem uczczenia pamięci zmarłej matki Marty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włochy, rok 1959. Po uzyskaniu pożyczki od bankiera Vittorio Conti (Alessandro Tersigni) przygotowuje się do ponownego otwarcia mediolańskiego domu mody "Paradiso". Przypadkiem natyka się na nieznajomą młodą kobietę i na jakiś czas zapomina o Andreinie Mandelli (Alice Torriani), oskarżonej o zabójstwo. Tymczasem bankier Umberto Guarnieri (Roberto Farnesi) wraz ze szwagierką Adelaidą (Vanessa Gravina) wydaje przyjęcie z okazji urodzin swojej córki Marty (Gloria Radulescu). Dziewczyna buntuje się przeciw aranżowanemu przez ojca małżeństwu z Valeriem Nervim. Co więcej, podczas uroczystości poznaje tajemniczego Lucę Spinellego (Francesco Maccarinelli), który wywiera na niej duże wrażenie...

W tym odcinku

Riccardo stara się odzyskać zaufanie Nicoletty, dowodząc uczciwości swoich zamiarów. W tym przedsięwzięciu pomaga mu Gabriella. Luca zaskakuje Guarnierich pomysłem uczczenia pamięci zmarłej matki Marty. Dziewczyna jest wzruszona tym gestem, Adelajda odczuwa zaś przemożną zazdrość. Agnese stara się wzbudzić w córce wyrzuty sumienia. Wciąż zależy jej, by dziewczyna porzuciła wreszcie pracę w domu towarowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także