Współczesna rodzina 8: Mistrz ceremonii (10)

Współczesna rodzina 8: Mistrz ceremonii (10)

(Modern Family 8: Ringmaster Keifth)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Jim Hensz
W skrócie:By zatrzeć wspomnienie nieudanej imprezy z okazji Dnia Dziękczynienia, Cam urządza noworoczną ucztę. Kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem, Mitch postanawia wykorzystać swój gwiazdkowy prezent.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ósmy sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Żeby zatrzeć wspomnienie nieudanej imprezy z okazji Dnia Dziękczynienia, Cam urządza dla rodziny noworoczną ucztę. Kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem, Mitch postanawia wykorzystać swój gwiazdkowy prezent - kartę podarunkową. Niebawem Cameron odkrywa, że osobą, która ma zjawić się u niego w domu i uratować przyjęcie, jest jego dawny chłopak, Keifth, były prezenter z cyrkowej areny. Do miasta przyjeżdża także ojciec Phila, Frank, któremu towarzyszy nowa dziewczyna. Gloria i Jay muszą zadecydować, kto powinien zająć się małym Joe, jeżeli ich spotka jakiś wypadek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także