Współczesna rodzina 6: Walcz albo w nogi (15)

Współczesna rodzina 6: Walcz albo w nogi (15)

(Modern Family 6: Fight or Flight)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Steven Levitan
W skrócie:Po zjeździe dawnych znajomych Phila, Claire rezerwuje ostatnie miejsce w pierwszej klasie na lot do domu, zostawiając Phila w sekcji ekonomicznej. Mitch, Cam, Pepper urządzają przyjęcie dla Sal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 października
za 11 dni
17:30 FOX Comedy

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Po weekendowym zjeździe dawnych znajomych Phila, Claire rezerwuje ostatnie dostępne miejsce w pierwszej klasie na powrotny lot do domu, zostawiając Phila w sekcji ekonomicznej. Tymczasem Mitch, Cam, Pepper i cała ekipa urządzają dla Sal spóźnione przyjęcie z okazji narodzin dziecka. Natomiast Gloria zmusza Jaya do nauczenia Manny'ego, jak się bronić przed łobuzem.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także