Współczesna rodzina 6: Przeziębienie (3)

Współczesna rodzina 6: Przeziębienie (3)

(Modern Family 6: The Cold)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:James Alan Hensz
W skrócie:Podczas podróży poślubnej Mitch złapał przeziębienie. Szybko zaraził też pozostałych członków rodziny. Tymczasem Manny chce się wykazać po tym, jak nie strzelił kilku goli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Podczas podróży poślubnej Mitch prawdopodobnie złapał przeziębienie. Zaraził też pozostałych członków rodziny. Montując taśmę z wesela Mitchella i Camerona, Phil odkrywa jednak, kto tak naprawdę przyniósł chorobę. Tymczasem Manny chce się wykazać po tym, jak nie strzelił kilku goli. Cam obawia się, że będzie musiał odesłać go na ławkę rezerwowych.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także