Współczesna rodzina 6: Przerwa w grillowaniu (19)

Współczesna rodzina 6: Przerwa w grillowaniu (19)

(Modern Family 6: Grill, Interrupted)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:James R. Bagdonas
W skrócie:Urodziny Jaya są okazją do spotkania. Phil jest dumny z prezentu dla teścia - zaawansowanego grilla ogrodowego. Claire i Mitch postanawiają, że w charakterze podarunku zaproponują oddanie pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Urodziny Jaya są okazją do wspólnego spotkania. Phil jest bardzo dumny z siebie z powodu prezentu dla teścia - technologicznie zaawansowanego grilla ogrodowego. Claire i Mitch postanawiają, że w charakterze podarunku "zaproponują" oddanie pieniędzy, które Jay pożyczył im wieki temu. Nie spodziewają się, że ojciec na to przystanie. Gloria daje Manny'emu i Luke'owi lekcję na temat picia. Tymczasem stosunki między Haley a Andym robią się niezręczne, gdy dziewczyna przyprowadza swojego nowego chłopaka, który jest lekarzem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)