Współczesna rodzina 6: Indyki trzy (8)

Współczesna rodzina 6: Indyki trzy (8)

(Modern Family 6: Three Turkeys)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Beth McCarthy-Miller
W skrócie:W tym roku obiad z okazji Święta Dziękczynienia gotuje Phil z pomocą Luke'a. Okazuje się, że Claire nie ma do nich zaufania, dlatego w tajemnicy przygotowuje własnego indyka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

W tym roku obiad z okazji Święta Dziękczynienia gotuje Phil z pomocą Luke'a. Jednak Claire nie ma do nich zaufania, dlatego w tajemnicy przygotowuje własnego indyka. Tymczasem Jay i Gloria planowali spędzić ten czas poza domem, ale gdy ich wyjazd zostaje w ostatniej chwili odwołany, postanawiają nikomu o tym nie mówić. Mitch jest zmęczony wiecznym odgrywaniem roli złego policjanta, więc gdy Lily odmawia ubrania wizytowej sukienki, zmusza Cama do poradzenia sobie z sytuacją.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)