Współczesna rodzina 5: Pomoc domowa (6)

Współczesna rodzina 5: Pomoc domowa (6)

(Modern Family 5: The Help)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Jim Hensz
W skrócie:Gloria próbuje znaleźć nową nianię dla Joe. Ojciec Phila zamieszkuje z rodziną syna na jakiś czas. Cam i Mitch poproszą swojego przyjaciela, Peppera, by zaplanował ich wesele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Gloria próbuje znaleźć nową nianię dla małego Joe. W końcu decyduje się zatrudnić w roli opiekunki mężczyznę, co nie podoba się Jayowi i Manniemu. Ojciec Phila, Frank, zamieszkuje z rodziną syna przez jakiś czas. Cam i Mitch poproszą swojego przyjaciela, Peppera, aby zaplanował ich wesele.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także