Współczesna rodzina 5: Pogrzeb kota (3)

Współczesna rodzina 5: Pogrzeb kota (3)

(Modern Family 5: Larry's Wife)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Jeffrey Walker
W skrócie:Cam i Mitch zaczynają planować swój ślub. Lily martwi się o swojego kota, Larrego, który nie wrócił do domu. Phil ma nową grupę klientów. Gloria jest zaniepokojona małym Joe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Cam i Mitch zaczynają planować swój ślub. Lily martwi się o swojego kota, Larrego, który nie wrócił do domu od kilku dni. Phil ma nową grupę docelowych klientów. Gloria jest zaniepokojona małym Joe. Jest na niego zła za to, co zrobił jej syn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)